آینه و شمعدان

شمعدان کریستال

آینه و شمعدان از جمله اسبابی است که لااقل در منزل بسیاری از ایرانیان مخصوصا ایرانیانی که همواره به شیوه سنتی احترام گذاشته و میراث فرهنگ اصیل ایرانی هستند وجود دارد و بهره آنها از آینه و شمعدان علاوه بر مصرف زینتی، بهره ای است که قدر و اندازه مادی ندارد، زیرا آینه و شمعدان آنها گنجینه ای است از خاطرات سراسر شور و احساس.

آینه و شمعدان کالایی است که عموم افرادی که پا به عرصه مقدس تشکیل خانواده نهاده اند در طول خرید ازدواجشان به خرید آن فکر کرده و بسیاری از زوجین نیز بر اساس اعتقاد، فرهنگ و یا باورهایی که دارند سعی می کنند آن را بعنوان اولین گزینه خرید در لیست خرید یادداشت نموده و آن را بعنوان اولین خرید با نظر مشترک تهیه می نمایند.

این دسته از زوجین اعتقاد دارند آینه و شمعدان مظهر عناصر مهم و استحکام بخش زندگی هستند، همانطور که بدن سالم به عناصر و املاح متنوعی نیاز دارد تا چارچوب خود را حفظ کند، یک زندگی سالم نیز برای حفظ بقا و حفظ چارچوب خود به عناصری چون صداقت و روشنی و راهنمایی و … نیاز دارد.

 

به عبارت بهتر شاید بتوان اینطور تعبیر کرد که در آینه و شمعدان هر بخش به چه معنایی است:

آینه : مظهر صداقت و یک رویی ، مظهر صداقتی مبتنی بر خیرخواهی، مظهر روشنی، محلی برای انعکاس روشنی و انتقال نور.
شمعدان: که عموما در آن شمع وجود دارد.(بعضی ها بصرت برقی بوده و با لامپ کوچک روشن می شوند)

شمع از یک سو نماد روشنی و جلوگیری از ضلالت و گمراهی است، و از سوی دیگر نماد سوختن و ساختن و ماندن و به پای عهد نشستن است.

 

شمعدان کریستال

در رابطه با خرید آینه و شمعدان، پیشنهاد ما به آن دسته از زوجینی می خواهد آینه و شمعدان تهیه کنند این است که در خرید خود علاوه بر زیبایی ملاک دیگری را نیز مدنظر قرار دهند.

آن هم ملاک حفظ ارزش است.
بسیاری از آینه و شمعدان ها در اثر گذشت زمان دچار فرسودگی شده و تنها عامل حفظ موجودیت آنها، خاطراتی است که به آن پیوست شده است. ولیکن این امکان وجود دارد که آینه شمعدان شما در اثر گذر زمان هر روزه ارزشمند تر گردد.
گروه صنعتی دایا پرتو تولید کننده انواع آینه و شمعدان چوبی و برنز و مخمل،با هدف جلب رضایت شما مشتریان عزیز از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

شمعدان , شمعدان آنتیک , شمعدان کریستال , شمعدان کرستال , شمعدان چوبی , شمعدان تزئینی , شمعدان لوکس , شمعدان مدرن , شمعدان پیوتر , شمعدان رنگی , شمعدان شامپاین ,شمعدان شامپاینی , شمعدان شیک , شمعدان رومیزی , شمعدان طلایی , شمدان لاله , شمعدان دوپوست , لاله تراش , کشکول , کشکول شمعدان , شمعدان لاله کریستال , شمعدان کنارسالنی , بوفه کف , بوفه , بوفه منبت , بوفه چوبی , بوفه برنز , کنسول , آینه کنسول , دکوری , دایا پرتو , جهیزیه نوعروس , جهیزیه , جهیزبه شیک , جهزیه خاص , جهیزیه عروس  , منزل عروس, منزل نوعروس , مدرن منزل شیک , هدیه